Youtube videosu - Göz farlarım -

Merhabalar. Bu videoda göz farlarımı ve kendileri hakkındaki görüşlerimi bulacaksınız. İzlediğiniz için teşekkür ederim.

Youtube videosu - 40 güzellik sorusu mimi -

Merhaba arkadaşlar. Bu videoda 40 güzellik sorusu mimini yaptım. İzleme için teşekkürler :D

Youtube video - My blushes -

Hello everybody. In this video you will see my blushes and some swatches of them. Thanks for watching.Youtube vieosu - Allıklarım ve Görüşlerim -

Merhabalar herkese. Bir izleyicim allıklarımı gösteren bir video yapmamı istemişti ve ben de tabi ki kırmadım ricasını. Umarım beğenirsiniz.

formspring.me

Ask me anything http://formspring.me/takhisis

Youtube video - My first giveaway - (Closed)

Hello everybody. I wanted to give some gifts to my lovely followers. The prizes and the rules are in the video. Thanks for watching!

Youtube videosu - İlk Hediye Çekilişim - (Kapandı)

Herkese merhabalar. Siz sevgili okuyucularım için hediyelerim var :D Katılma şartlarını ve hediyelerimi aşağıdaki videomda bulabilirsiniz. Hepinize bol şans diliyorum :D

Youtube video - Collective Haul (Cheap Smells, Sigma, Coastal Scents) -

Hello. I made a video about my latest orders and i hope you enjoy it. Thanks for watching :D


Youtube videosu - Son alışverişim (cheap smells, coastal scents, sigma) -

Merhaba arkadaşlar. Bir alışveriş videosuyla karşınızdayım. Umarım beğenirsiniz :)

Youtube video - TAG This or that -

Hey guys. In this video i will be doing this or that tag. I hope you enjoy it. Thank you so much for watching.

Youtube videosu - O mu bu mu mimi -

Merhaba arkadaşlar. Bu video yine bir mim hakkında. Çeşitli konularda sorulara iki seçenek arasından seçim yaparak cevap veriyorsunuz. Bakalım ben ne cevaplar vermişim. İzleme için teşekkür ederim :)

Youtube video - My face powders-

Hello. In this video you will see me talking about my pwders and giving my opinion on them. Thanks for watching.

Youtube videosu - Pudralarım ve haklarındaki görüşlerim -

Merhabalar herkese. Bu videoda kullandığım pudraları ve haklarındaki görüşlerimi bulacaksınız. İzlediğiniz için teşekkür ederim.

Youtube video - TAG 25 random questions-

Hi guys. I did 25 random questions tag. Hope you enjoy it.

Youtube videosu - TAG 25 Soru Mimi-

Merhabalar arkadaşlar. Kendi kendimi mimleyerek youtube üzerinde dolaşan bir mimi yaptım. Umarım keyif alırsınız.

Youtube video - My makeup collection and storage -

Hello. In this video you will see my makeup collection and storage. Thanks for watching.

Youtube video - Makyaj koleksiyonum ve düzenlemesi-

Merhaba arkadaşlar. Bu videoda tüm makyaj ürünlerimi ve onları ne şekilde düzenleyip sakladığımı izleyeceksiniz. Nasıl bir akla sahipsem (sevdalı kafa işte) allık çekmecesini çekmeyi unutmuşum. Onu da videonun ingilizce versiyonunda bulabilir isteyenler. Teşekkür ederim izlediğiniz için.

Youtube video - Foundation reviews-

Hello everybody. This video is all about foundations! I reviewed my foundations for you. Hope you enjoy it. Thanks for watching.

Youtube videosu - Fondötenlerim ve görüşlerim-

Merhaba arkadaşlar. Bugünkü videomda kullanmakta olduğum fondötenleri ve haklarındaki görüşlerimi bulacaksınız. Tekrar tekrar teşekkür ederim izleyen, yorum bırakan,destek veren herkese.


Youtube video - Products I've Hit Pan On / I've Used Up -

Hello everybody. In this video you will find me talking about the products that i've hit pan on and the ones that i've used up. Hope you enjoy it. Thanks for watching.

Youtube videosu - Dibini gördüklerim / Bitirdiklerim

Merhaba arkadaşlar. Bu videoda kullanıp yarıladığım ve bitirdiğim ürünlerle ilgili yorumlarımı izleyeceksiniz. İlginize ve desteğinize sonsuz teşekkür ederim :)

Youtube video - Nude lipsticks review-

Hey again, in this video i will be talking about my favourite nude lipsticks. Thanks for watching.

Youtube videosu - Nude rujlar hakkında-

Merhabalar herkese. Bu videomda sizlere sahip olduğum nude rujları göstermek ve haklarındaki görüşlerimi sunmak istedim. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler :)

Wishlist 2011

Geçen yıl bi wishlist yapmıştım almayı en çok arzuladığım ürünlerden oluşan, bi kısmını alabildim, pek de severek kullanır oldum. Bu sene de yapayım dedim. Bilemezsiniz ne kadar çok istiyorum bu güzelleri :D Hadi hep beraber bana bol şans dileyelim onları edinmede :D


Azzaro - Twin Sahip olmalıyım bu parfüme. Çok güzel kokuyor, çok temiz, çok saf. Güzel bir indirimini görürsem kaçırmıycam kesinlikle.


Viktor & Rolf - Flowerbomb Şekerli parfüm seven biri olarak bu kokuyu muhakkak edinmek istiyorum. Bi de ateş pahası olmasa :(
Mac - Hue Bu harika nude pembeyi de istiyor deli gönlüm.

Elf - HD Pudra Çok methediliyor, yağlı ciltler için iyi deniyor, denemek lazım.


Mac- All that glitters, Shroom, Naked lunch Farlar Doğal tonlarda göz farlarını çok seviyorum ve bu bebekleri de denemek istiyorum :)


 Sigma Fırçalar Tüm Mac fırçaları alamam ne yazık ki fakat biraz dişimi sıkarsam tüm Sigma fırçaları alabilirim. Hepsini istiyorum hepsiniiii :D

Hadi bakalım bu yıl hangilerine kavuşabilecek bu makyaj aşığı. Sizin bu yıl için edinmek istedikleriniz neler?

Sevgililer Gününde Günaha Ortak Olmayalım

Sevgili Roxelanne'nin bloğunda gördüğüm bir postu ben de bloğuma taşımak istedim arkadaşlar, daha fazla insana ulaşabilmesi adına. Lütfen sevgililer günü için sevdiğimize sadece o günü kurtarmak adına, sadece şirin bulduğumuz için pet shoplardan hayvan almayalım. Hayvan sahibi olmak ve bakımını üstlenmek çok ciddi bir sorumluluk işi, bunu gerçekten taşıyamayacak insanlara sevdiğimiz kişi dahi olsalar bu sorumluluğu yüklemeyelim. Ayrıca bu da benim sizlerden ricamdır, sokaklar ve barınaklar sahipsiz bir sürü masum hayvan kaynarken ne olur petshoplardan hayvan edinip hayvan ticaretine ortak olmayın. O kafeslerin ardında duran masumlar kedi köpek sevgisinden ziyade cins hayvan sevgisi duyan cebi dolu insanların kurbanı oluyor. Buna fırsat vermeyelim. Hepinize sevgi dolu günler diliyorum.
(Roxelanne'nin ilgili blog postu için,  http://roxelanneinmakyajcantasi.blogspot.com/2011/02/sevgiler-gununde-gunah-islemeyin.html )


Youtube video - Everyday Minerals Blushes-

Hello everybody. In this video you will find my favourite everyday minerals blushes and their swatches. Hope you enjoy watching it. Thanks.

Youtube videosu - Everyday Minerals Allıklar-

Herkese merhaba :D Bu videomda sizlere everyday minerals allıklarımı göstermek istedim, aynı zamanda swatchlarını da yaptım. İzleyen herkese teşekkürler :)

Youtube video - My favourite makeup brushes-

Hello. In this video you will see my favourite makeup brushes and i will tell you about my opinions on them. Thanks for watching.

Youtube videosu - Favori makyaj fırçalarım-

Herkese tekrar merhaba. Bu videoda kullanmayı en sevdiğim makyaj fırçalarını göstermek istedim sizlere. Everyday minerals fırçasından bahsederken elf fırçası demişim şaşkın ben, affola :) İyi seyirler :)

Youtube video - Product that i wont purchase again-

Hi everybody. In this video you will find me talking about the beauty products that i regret buying and wont purchase again. Thanks for watching and please ignore my horrible mistakes in english :)

Youtube videosu - Tekrar almayı düşünmediğim ürünler-

Herkese merhabalar. Bu videoda aldığıma pişman olduğum ve tekrar almayı düşünmediğim ürünlerle ilgili yorumlarımı bulacaksınız. Teşekkürler izlediğiniz için.

Youtube videosu - Günlük yüz ve göz makyajım-

Merhabalar. Geçenlerde yaptığım everyday minerals ürünleri ile makyaj uygulaması videosundan sonra bugün de likit fondotenle nasıl yaptığımı göstermek ekledim. Ayrıca göz makyajımı da yaptım. Video normalde 25 dakika civarıydı fakat youtube'un 15 dakika kuralına uyarak hayli kısaltmak durumunda kaldım, umarım yine de tat verir. Ayrıca video dili ingilizce şimdiden belirteyim. Teşekkürler izleyen herkese.

Youtube video - January 2011 Favourites-

Hi again. This video is about my favourite beauty products that i used mostly on January 2011. I hope you enjoy it. Thanks for watching.

Youtube videosu - Ocak 2011 Favorilerim-

Merhabalar tekrar. Bu videoda ocak ayı boyunca en severek kullandığım ürünleri bulacaksınız. Şimdiden izleyen herkese teşekkürler.

Youtube video - Nyx eyeshadows-

Hi all. In this video you will find my opinions about nyx eyeshadows that i have. Thanks for watching.

Youtube videosu - Nyx göz farı alışverişim ve yorumlarım-

Herkese merhabalar. Bu videoda www.cherryculture.com sitesinden yaptığım Nyx alışverişinin detaylarını ve ürünler hakkındaki fikirlerimi bulabilirsiniz. Videoda arka plan gürültüsünden ötürü vereceğim rahatsızlık adına şimdiden özür dilerim. İyi seyirler.